امروز : دوشنبه 5 خرداد 1399

بازدید نماینده ازمرکز سالمندان

08 فروردين 1394
نویسنده :  

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تکریم سالمندان به عنوان نسل فعال زمان گذشته، گفت: مراکز خدماتی و رفاهی برای خدمت به سالمندان باید در جامعه توسعه یابد.

مهدی دواتگری روز پنج شنبه در دیدار از خانه سالمندان خواجه نصیر مراغه با اشاره به جایگاه والای سالمندان در خانواده های ایرانی، افزود: همفکری و فراهم کردن زمینه های مناسب برای خدمات رسانی به این قشر از جامعه ضروری است.
وی اظهار کرد: توسعه مراکز خدماتی درمانی و پژوهشی و ایجاد امکانات مناسب برای ارایه کمک های توانبخشی به این قشر و نگهداری از سالمندان از جمله ضرورت های جامعه کنونی است.
دواتگری ادامه داد: موسسه خیریه خواجه نصیر از موسسه های نمونه کشور است که در آن تمام اصول و مقررات ارایه خدمات به مددجویان تحت پوشش تمام و کمال رعایت می شود.
شهین صادقی سرپرست بهزیستی مراغه نیز در این آیین، ارزش نهادن به سالمندان را تکریم انسانیت و اخلاق دانست گفت: سالمندان چراغ بینایی و بیداری جامعه هستند و باید ارزش و جایگاه آنان در جامعه حفظ شود.
عیسی نقوی مدیرعامل موسسه خیریه خواجه نصیر نیز در این آیین گفت: هم اکنون خودرو حمل سالمندان در این موسسه با پیگیری نماینده و مسوولان این شهرستان خریداری شده که این خودرو فرد توانجو یا سالمند را بدون هیچ مشکلی حمل می کند.
موسسه خیریه خواجه نصیر مراغه از سال 72 تاسیس شده و از دو بخش نگهداری سالمندان و کودکان بی سرپرست 12 تا 18 سال تشکیل شده است.
هم اکنون این موسسه 92 مددجوی سالمند و 30 کودک بی سرپرست را تحت حمایت خود دارد.

1950 نمایش ها
مدیر وب سایت
  • ایران - آذربایجان شرقی - مراغه
  • 51 53 22 37 041
  • 81 81 24 37 041
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آخرین عکس ها

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
بالا